مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

تداوم عملیات خارج کردن تجهیزات آسیب دیده در محوطه چاه 147 رگ سفید

تداوم عملیات خارج کردن تجهیزات آسیب دیده در محوطه چاه 147 رگ سفید

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، عملیات خارج کردن تجهیزات آسیب دیده محوطه و اطراف چاه در حال فوران 147 رگ سفید ادامه دارد.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با روغن یاتاقان در سراسر ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری، سعید قربانی، دبیر کمیته مدیریت بحران شرکت ملی حفاری روز چهارشنبه (10 آبان ماه) در این باره گفت: مهارگران پیش از آغاز عملیات در جلسه‌ای در زمینه رعایت موارد ایمنی توجیه شدند.

وی افزود: گروه عملیاتی سپس به طور هماهنگ با پشتیبانی خودروهای آتش نشان و حمایت تانکرهای آب پاش به کانون آتش نزدیک و بخشی از تجهیزات را از محوطه چاه خارج و به محل پیش بینی شده برای دپو انتقال دادند.

دبیر کمیته مدیریت بحران شرکت اظهار کرد: در این عملیات که از  خودروهای سنگین و فوق سنگین استفاده می‌شود یک کاروان و بخشی از لوله‌های حفاری تخلیه شد.

قربانی گفت: از سوی دیگر برای سهولت عملیات مهار فوران چاه از بعد از ظهر امروز (چهارشنبه، 10 آبان‌ماه) جاده دسترسی دوم به چاه نیز آماده سازی می‌شود.

چاه شماره 147 رگ سفید روز یکشنبه (هفتم آبان‌ماه) در حین عملیات حفاری بوسیله دکل 95 شرکت ملی حفاری ایران دچار فوران و آتش سوزی شد.

برای کنترل فوران باید پیش از عملیات مهار چاه محوطه تسطیح و دهانه چاه پاکسازی شود.

دکل حفاری 95 فتح شرکت ملی حفاری ایران مستقر روی چاه شماره 147 میدان رگ سفید روز یکشنبه (هفتم آبان ماه)، بر اثر فوران گاز چاه 147 رگ سفید دچار حریق شد و متاسفانه در این حادثه، 2 تن از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران جان باختند.

میدان نفتی رگ سفید واقع در جنوب غربی کشور و یکی از میدان‌های بزرگ نفتی است که از اطراف در بین میدان‌های نفتی بی بی حکیمه (در جنوب شرق)، پازنان (درشمال شرق)، رامشیر (درشمال غرب)، زاغه- هندیجان- بهرگانسر و تنگو (درجنوب غرب) محصور شده است.

این میدان در سال ١٣٣٠ شمسی کشف و تولید از آن از سال ۱۳۴۵ آغاز شد. بهره برداری از بخش غربی میدان (رگ سفید-١) توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری و بهره برداری از بخش شرقی میدان (رگ سفید-۲) توسط شرکت نفت و گاز گچساران انجام می‌شود.
این مطلب مفید بود ؟
5 1