مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


جشنواره و قرعه کشی

جشنواره و قرعه کشی


شرکت روغن صنعت آروشا در پاسخ به استقبال بی نظیر شما مشتریان گرامی از تولیدات با کیفیت و محصولات وارداتی این شرکت از برندهای معتبر اقدام به برگزاری طرح های ویژه فروش نموده است. این طرح ها شامل پکیج های تفریحی مسافرتی و تخفیفات ویژه بوده که در جشنواره های متعدد این شرکت و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت ها ی داخلی در هنگام خرید و یا بر اساس حجم خرید به شما بزرگواران تعلق خواهد گرفت.
جشنواره های روغن صنعت آروشا به صورت ماهیانه و فصلی و همچنین در اعیاد و دیگر مناسبت های داخلی برگزار می گردد و شما می توانید با خرید از ما در هر موقع از سال به خانواده بزرگ این شرکت بپیوندید و از هدایای ما بهره مند گردید.


جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی جشنواره و قرعه کشی


پکیج های تفریحی مسافرتی
این پکیج ها شامل سفر به تمامی اقسام نقاط توریستی ، باستانی، تفریحی، گردشی و ... به داخل و خارج از کشور می باشد . به عنوان مثال سواحل مدیترانه ، سواحل خلیج فارس، سواحل شرق آسیا و همچنین سفرهای زیارتی در داخل کشور و عتبات عالیات در خارج از کشور می باشد. شما مشتریان گرامی با خرید خود در قرعه کشی این پکیج ها شرکت داده خواهید شد و در صورت برنده شدن کلیه هزینه های مربوطه از طرف گروه روغن صنعت آروشا در قالب هدیه به شما تقدیم خواهد گردید.

تخفیفات ویژه:
از آنجا که شما مشتریان و خریداران گرامی بعد از خرید عضوی از خانواده بزرگ ما خواهید شد ، شرکت روغن صنعت آروشا بر اساس مقدار خرید و تعداد دفعات خرید شما تخفیفات ویژه خود را در قالب بن خرید ، کارت هدیه ، تخفیفات ویژه از فروشگاههای معتبر ، مکان های تفریحی شایسته و ... به قید قرعه به عنوان هدیه به خانواده ی خود تقدیم خواهد کرد.


((امید است با این خدمات بتوانیم سپاسگذار اعتماد شما باشیم.))