مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

وزیر نفت در محل حادثه چاه 147 میدان رگ سفید حاضر شد

وزیر نفت در محل حادثه چاه 147 میدان رگ سفید حاضر شد

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، وزیر نفت و تیم همراه برای در جریان قرار گرفتن از وضع مهار آتش چاه 147 میدان رگ سفید وارد این منطقه شدند.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با شرکت فوکس در سراسر ایران

به گزارش شانا، وزیر نفت که در نخستین ساعت آتش سوزی دکل 95 شرکت ملی حفاری،  نماینده ویژه ای برای پیگیری این حادثه انتخاب و آن را به منطقه گچساران اعزام کرده بود، امروز (11 آبانماه) در محل حادثه حاضر شد.

چاه شماره ۱۴۷ میدان رگ سفید ظهر یکشنبه (هفتم آبان‌) هنگام عملیات حفاری به دلیل فوران گاز، از کنترل خارج و سبب سوختن دکل ۹۵ فتح شرکت ملی حفاری شد؛ در این حادثه متاسفانه، ۲ تن از کارکنان عملیاتی شرکت به نام‌های فرزاد ارزانی بیرگانی و محمد سلیمی چگینی جان باختند.

آخرین گزارش‌ها از مهار آتش این چاه حاکی از آن است که استخر تامین آب 200 هزار بشکه ای برای مهار آتش چاه 147 رگ سفید بزودی آماده شده است و طبق برنامه قرار است چاه عمودی نیز در کنار این چاه حفر شود.

اظهارنظر مدیران نفتی حاکی از آن است که مهار آتش این چاه زمانبر است اما متخصصان داخلی با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارند توانایی مهار آن را دارند.

میدان نفتی رگ سفید واقع در جنوب غربی کشور و یکی از میدان‌های بزرگ نفتی است که از اطراف در بین میدان‌های نفتی بی بی حکیمه (در جنوب شرق)، پازنان (درشمال شرق)، رامشیر (درشمال غرب)، زاغه- هندیجان- بهرگانسر و تنگو (در جنوب غرب) محصور شده است.

این میدان در سال ١٣٣٠ شمسی کشف و تولید از آن از سال ۱۳۴۵ آغاز شد. بهره برداری از بخش غربی میدان (رگ سفید-١) توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری و بهره برداری از بخش شرقی میدان (رگ سفید-۲) توسط شرکت نفت و گاز گچساران انجام می‌شود.این مطلب مفید بود ؟
2 1