مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

خیز ایران برای تولید گاز از یک میدان مشترک در خلیج فارس

خیز ایران برای تولید گاز از یک میدان مشترک در خلیج فارس

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اعلام این‌که میدان مشترک فرزاد در اولویت اصلی توسعه قرار دارد، گفت: خوشبختانه سهم ایران از فرزاد B که از لحاظ ترکیبات گازی وضعیت بهتری دارد، ٨٠ درصد است.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با روغن فوکس در سراسر ایران

به گزارش شانا، محمد مشکین فام با اشاره به میدان‌های تحت راهبری این شرکت گفت: علاوه بر میدان مشترک پارس جنوبی، میدان‌های پارس شمالی، فرزاد، گلشن و فردوسی از دیگر مناطقی است که کار توسعه آنها به این شرکت واگذار شده اما با توجه به مشترک بودن میدان فرزاد با عربستان، این مهم در اولویت‌های کاری ما قرار دارد.

مشکین فام به برداشت عربستان از این میدان مشترک اشاره کرد و گفت: میدان فرزاد دارای 2 بخش A و B است که سهم ایران از فرزاد B که از لحاظ ترکیبات گازی از وضعیت مطلوبی برخوردار است، ٨٠ درصد واز فرزاد A هم که این مشخصه را ندارد، ٢٠ درصد است.

وی افزود: در تقسیمات سرزمینی این میدان، 80 درصد از فرزاد B متعلق به ایران و 20 درصد در بخش طرف خارجی قرارد دارد. همچنین سهم ایران از فرزاد A ، 20 درصد و سهم طرف خارجی از این حوزه، 80 درصد است.

وی با بیان این‌که درمورد اجرای این پروژه با پیمانکار هندی درحال مذاکره ایم، افزود: درحال حاضر بطور جدی تلاش می کنیم تا قرارداد توسعه این میدان را با هوشمندی، دقت لازم و با در نظر گرفتن مصالح ملی به سرانجام برسانیم.

به گزارش شرکت نفت و گاز پارس، مشکین فام افزود: میدان‌های مستقل گلشن و فردوسی در اولویت‌های بعدی توسعه قرار دارد. با این حال اگر پیمانکاری واجد شرایط و توانمند پیشنهادات خود را ارائه کند، توسعه این 2 میدان را هم آغاز می کنیم.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به این‌که ظرفیت گاز ذخیره این میدان‌ها در مقایسه با پارس جنوبی (14،2 تریلیون متر مکعب) کمتر است، گفت: راهبرد توسعه این میدان‌ها عمدتا پشتیبانی از تولید گاز در پارس جنوبی خواهد بود، به این صورت که در شرایط افت فشار آتی میدان پارس جنوبی ، عمدتا نقش تامین کننده خوراک پالایشگاه های گازی را ایفا کنند.

گفتنی است شرکت ملی نفت ایران بهمن ماه امسال برای مطالعه میدان‌های گلشن وفردوسی با شرکت بی آی وی (BIV) مالزی تفاهم نامه (MOU) امضاء کرده است.این مطلب مفید بود ؟
2 2
2.54