مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

نخستین واحد یوتیلیتی پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی راه‎اندازی شد

نخستین واحد یوتیلیتی پالایشگاه فاز ۱۳ پارس جنوبی راه‎اندازی شد

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ پارس جنوبی از راه اندازی نخستین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز خبر داد.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با روغن فوکس در سراسر ایران

به گزارش شانا، پیام معتمد به راه‎اندازی کمپرسور اول هوای واحد ١٢٣ اشاره کرد و این اقدام را نخستین گام مهم در بهره برداری از پالایشگاه طرح توسعه فاز ١٣ برشمرد.

وی با بیان اینکه راه اندازی واحدهای یوتیلیتی برای دریافت خوراک گازی در پالایشگاه ضروری است، افزود: پس از برقرار شدن پست اصلی ۱۳۲ کیلووات و ایستگاه های برق شماره ۱، ۵ و ۶، آغاز به کار واحدهای یوتیلیتی با راه اندازی این کمپرسور سرعت گرفت.

سرپرست طرح توسعه فاز ١٣ اظهار کرد: مطابق برنامه ریزی های فشرده انجام شده، دیگر واحدهای یوتیلیتی شامل آب خام، آب خنک کننده، بخار، ازت و سایر ایستگاه های برق، تا قبل از تیر ماه سال آینده در مدار تولید قرار می گیرند.

به گفته معتمد با راه‎اندازی این بخش ها، پالایشگاه فاز ١٣ به منظور راه اندازی اولیه واحدهای شیرین سازی، شهریورماه سال ٩٦، آماده دریافت خوراک گاز ترش از خط گاز ترش شماره ٥ می شود.

سرپرست فاز ١٣ با اشاره به اینکه در حال حاضر عملیات اجرایی، پیش راه اندازی و راه اندازی کلیه واحدهای پالایشگاه در دست اقدام است، گفت: هم اکنون بیش از ۹ هزار نفر از نیروهای اجرایی شرکت های پتروپایدار ایرانیان و مپنا به عنوان اعضای اصلی کنسرسیوم این طرح، به همراه ۴۰ پیمانکار فرعی در این زمینه مشغول فعالیت هستند.

طرح توسعه فاز ۱۳ برای استحصال ۵۶ میلیون متر مکعب گاز در روز از میدان پارس جنوبی طراحی شده است و با بهره برداری نهایی از این طرح، روزانه ۵۰ میلیون متر مکعب گاز تصفیه شده شیرین به شبکه سراسری، ۲۷۵۰ تن اتان به مجتمع های پتروشیمی،  ۲۹۰۰ تن گاز مایع برای صادرات، ۷۵ هزار بشکه میعانات گازی و ۴۰۰ تن گوگرد تولید خواهد شد.

این مطلب مفید بود ؟
9 2
4.111