مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

پشتیبانی کامل HSE شرکت ملی نفت از عملیات اطفای حریق چاه ۱۴۷ رگ سفید

پشتیبانی کامل HSE شرکت ملی نفت از عملیات اطفای حریق چاه ۱۴۷ رگ سفید

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، سرپرست مدیریت HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت در تشریح عملیات اطفای حریق چاه ۱۴۷ رگ سفید، گفت: تیم‌های عملیاتی در منطقه حضور دارند و در صورت نیاز تیم‌های پشتیبان به محل حادثه اعزام می‌شوند.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با روغن گیربکس در سراسر ایران

به گزارش شانا، مانی عبداله‌زاده، سرپرست مدیریت HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت، با ابراز تاسف از حادثه حریق چاه ۱۴۷ رگ سفید، ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار دو تن از کارکنان شرکت ملی حفاری، گفت: پس از حادثه، 2 شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری با تشکیل کمیته بحران و کارگروه‌های فنی و تخصصی در سطح مدیران عامل و ارشد، ضمن بررسی وضع موجود با مشخص کردن فرمانده صحنه در حال سازماندهی، تجهیز و ارسال ماشین آلات و تجهیزات برای عملیات جاده سازی، پاک سازی، ساخت استخر و انتقال آب، کنترل فوران و اطفای حریق چاه هستند.

وی افزود: ماشین آلات آتش نشانی و تانکرهای آب و تجهیزات و ادوات آتش نشانی از ۶ ایستگاه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و 2 خودروی مدیریت بحران به منظور ارتقا تجهیزات ارتباطی مختلف از 2 شرکت ملی حفاری و مناطق نفت‌خیز جنوب به منطقه اعزام شدند، همچنین سه تیم پزشکی و اورژانس در منطقه حضور دارند و اورژانس هوایی در فرودگاه گچساران نیز به منظور پشتیبانی هوایی مستقر شده است.

عبداله‌زاده تصریح کرد: اولویت کنونی مطابق دستور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید، کنترل و خاموش کردن حریق و فوران چاه است که توسط تیم‌های فنی و تخصصی انجام می‌شود، پس از آن بررسی و تجزیه و تحلیل علل حادثه جهت پیشگیری از حوادث مشابه در دستور کار قرار دارد.

سرپرست مدیریت HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت عنوان کرد: برای حصول اطمینان از پشتیبانی کامل به منظور عملیات کولینگ (خنک کردن)، این آمادگی در همه شرکت‌های عملیاتی شرکت ملی نفت به منظور ارسال تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی و نیروی انسانی به منطقه در صورت نیاز وجود دارد و هماهنگی‌های لازم انجام شده است و ادارات HSE دو شرکت مذکور نیز در آماده باش کامل هستند.

وی ادامه داد: شرکت ملی حفاری، طی این حادثه در حال اعزام و استقرار کامل گروه ماشین آلات سنگین حفاری، پمپ تراک‌های آب و تجهیزات مربوطه برای پاکسازی ضایعات، ساخت جاده، استقرار و آب‌رسانی، خاکبرداری و کشیدن خطوط لوله و غیره است.

سرپرست مدیریت HSE شرکت ملی نفت به همراه تیمی متشکل از رئیس HSE شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، رئیس بحران و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت و کارشناسان مدیریت HSE شرکت ملی نفت  برای بررسی وضع موجود در منطقه حضور دارند.این مطلب مفید بود ؟
3 3
2.56