مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

تشریح اقدام‌های انجام شده برای مهار آتش چاه 147 رگ سفید

تشریح اقدام‌های انجام شده برای مهار آتش چاه 147 رگ سفید

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، تازه‌ترین اقدام‌ها برای مهار آتش سوزی چاه 147 رگ سفید را تشریح و ابراز امیدواری کرد با مهار هر چه سریعتر آتش این چاه، از آسیب بیشتر به محیط زیست جلوگیری شود.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با شرکت castrol در سراسر ایران

بیژن عالی پور در گفتگو با خبرنگار شانا، درباره انتقال تجهیزات و ماشین آلات به محل حادثه، با اشاره به کوهستانی بودن منطقه و سخت گذر بودن آن تصریح کرد: سه ساعت پس از وقوع حادثه، ماشین آلات مورد نیاز برای مهار آتش چاه 147 به میدان رگ سفید منتقل شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. 

وی با بیان این که افزون بر استقرار تجهیزات مورد نیاز برای مهار آتش، تجهیزات اضافی نیز در منطقه قرار گرفته است تا در صورت نیاز از آنها نیز استفاده شود، تصریح کرد: از همان ابتدا موقعیت‌هایی که باید چاه حفاری برای رسیدن به چاهی که آتش گرفته حفر شود از سوی تیم کارشناسی مهندسی نفت و زمین شناسان مشخص و همه تجهیزات هم در منطقه مستقر شد.

به گفته عالی پور، هم اکنون پنج خط آب چهار اینچ و سه انشعاب از منطقه تله چگا و 2 انشعاب از داربهاره به محل حادثه کشیده شده است و به محض آماده شدن چاه‌ها، دکل‌های شرکت ملی حفاری در منطقه مستقر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ابراز امیدواری کرد که آتش این چاه هر چه زودتر مهار شود تا از آسیب بیشتر به محیط زیست جلوگیری شود.

روز یکشنبه (هفتم آبان ماه)، دکل حفاری 95 فتح شرکت ملی حفاری ایران مستقر روی چاه شماره 147 میدان رگ سفید بر اثر فوران گاز چاه 147 رگ سفید دچار حریق شد و متاسفانه در این حادثه، 2 تن از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران جان باختند.

میدان نفتی رگ سفید واقع در جنوب غربی کشور و یکی از میدان‌های بزرگ نفتی است که از اطراف در بین میدان‌های نفتی بی بی حکیمه (در جنوب شرق)، پازنان (درشمال شرق)، رامشیر (درشمال غرب)، زاغه- هندیجان- بهرگانسر و تنگو (درجنوب غرب) محصور شده است.این مطلب مفید بود ؟
0 2