مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

سپهری: دسترسی به آتش فراهم شود؛ یورش می بریم

سپهری: دسترسی به آتش فراهم شود؛ یورش می بریم

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، مدیرعامل شرکت ملی حفاری نقش شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را در مهار آتش چاه شماره 147 میدان رگ سفید بسیار چشمگیرتر از شرکت ملی حفاری خواند و گفت: با آماده شدن امکان دسترسی به آتش و با برنامه‌ریزی انجام شده به آتش یورش خواهیم برد.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با روغن سیلیکون در سراسر ایران

سپهر سپهری که از زمان وقوع حادثه دکل 95 شرکت ملی حفاری در محل حادثه حضور دارد در گفتگویی با خبرنگار شانا یادآور شد: دکل 95 فتح یکی از جدیدترین دکل‌های شرکت ملی حفاری بوده  که از پارسال وارد ناوگان این شرکت شده است

وی با اشاره به این که، دکل 95 فتح از 100 روز پیش (30 تیرماه) در محل حفاری مستقر شده بود، افزود: براساس برنامه زمانبندی این دکل، قرار بوده حفاری چاه 147 رگ سفید در مدت 129 روز به پایان برسد که در زمان وقوع این حادثه، 99 روز از این برنامه گذشته و 30 روز آن باقی مانده بود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری با بیان این که از زمان وقوع این حادثه (هفتم آبان‌ماه) به همراه تیم معاونت فنی و همه همکاران ارشد شرکت ملی حفاری در محل حادثه حضور پیدا کردند، ادامه داد: با تشکیل ستاد بحران، کارگروه‌های عملیاتی از همان ابتدا در منطقه مستقر شده و کار خود را آغاز کردند.

سپهری، عمده مسئولیت شرکت ملی حفاری در این عملیات را در حال حاضر پشتیبانی اعلام کرد و افزود: احداث جاده‌های دسترسی، استخر تامین آب ( به میزان 200 هزار بشکه)، خطوط لوله آب و محوطه ای برای استقرار مخازن گل حفاری از جمله اقدامات پشتیبانی انجام شده است.

وی با تاکید بر این که از زمان وقوع حادثه چاه 147 رگ سفید، همکاری مشترکی میان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری در حال انجام است، ادامه داد: براین اساس هر روز جلسه های مشترکی در سطح کمیته های مدیریتی عالی 2 شرکت تشکیل شده و به تنظیم برنامه‎ها و هماهنگی کارها می پردازند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری با بیان این که در حال حاضر نقش شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به عنوان کارفرمای اصلی پروژه و صاحب مخزن رگ سفید بسیار پررنگ تر از شرکت ملی حفاری است، افزود: احداث تاسیسات و جاده‌های دسترسی و مواردی از این دست از سوی این شرکت در حال انجام است.

سپهری تصریح کرد: با آماده شدن امکان دسترسی به آتش، نقش شرکت ملی حفاری ایران پررنگ تر خواهد شد و از آن زمان با برنامه ریزی صورت گرفته؛ به آتش یورش خواهیم برد.

میدان نفتی رگ سفید واقع در جنوب غربی کشور و یکی از میدان‌های بزرگ نفتی است که از اطراف در بین میدان‌های نفتی بی بی حکیمه (در جنوب شرق)، پازنان (درشمال شرق)، رامشیر (درشمال غرب)، زاغه- هندیجان- بهرگانسر و تنگو (درجنوب غرب) محصور شده است.

این میدان در سال ١٣٣٠ شمسی کشف و تولید از آن از سال ۱۳۴۵ آغاز شد. بهره برداری از بخش غربی میدان (رگ سفید-١) توسط شرکت نفت و گاز آغاجاری و بهره برداری از بخش شرقی میدان (رگ سفید-۲) توسط شرکت نفت و گاز گچساران انجام می‌شود.این مطلب مفید بود ؟
6 4
310