مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

روند رشد قیمت نفت می‌تواند در 2018 ادامه یابد

روند رشد قیمت نفت می‌تواند در 2018 ادامه یابد

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، نظرسنجی از کارشناسان نشان می‌دهد در صورت تمدید توافق جهانی کاهش تولید نفت، روند رشد قیمت در سال آینده میلادی نیز ادامه خواهد یافت.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با شرکت castrol در سراسر ایران

به گزارش رویترز، نظرسنجی این خبرگزاری از کارشناسان نشان می‌دهد با توجه به پیش بینی تمدید توافق جهانی کاهش تولید نفت و خنثی شدن پیامدهای منفی افزایش تولید نفت آمریکا، روند افزایش قیمت نفت می‌تواند در سال 2018 میلادی نیز ادامه یابد.

اظهار نظر اخیر مسئولان عربستان مبنی بر حمایت این کشور از تمدید توافق اوپک، از جمله عواملی بوده که برآوردها از قیمت نفت در سال آینده میلادی را افزایشی کرده است.

اشلی پترسون، کارشناس مؤسسه مشاوره استراتاس، گفت: شایعات درباره تمدید، توسعه و یا اختلال در توافق اوپک، همگی می‌توانند بر قیمت نفت تأثیر داشته باشند و بازار نفت به دقت هر بیانیه اوپک پس از نشست بعدی این سازمان را زیر نظر خواهد داشت.

وی افزود: با فرض تمدید توافق در سال 2018 میلادی، سطح واقعی پایبندی به این توافق می‌تواند عامل مهمی برای بازگشت توازن بازار در سال آینده میلادی باشد.

طبق نظرسنجی رویترز از 35 کارشناس، میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال 2017 میلادی 53 دلار و 25 سنت خواهد بود که از برآورد پیشین بیشتر است.

همچنین پیش بینی می‌شود در سال 2018 میلادی میانگین قیمت این کالا 55 دلار و 71 سنت برای هر بشکه باشد

این نظرسنجی همچنین پیش بینی کرده بود که میانگین قیمت شاخص نفت خام دبلیو تی آی آمریکا در سال 2017 میلادی 50 دلار و 21 سنت و در سال 2018 میلادی 52 دلار و 50 سنت باشد.

کارشناسان حاضر در این نظرسنجی پیش بینی می‌کنند رشد تقاضای نفت در سال 2018 میلادی یک میلیون و 700 هزار بشکه در روز باشد که بیشتر آن مربوط به کشورهای آسیایی همچون چین و هند خواهد بود.این مطلب مفید بود ؟
1 2
1.73