مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

قیمت نفت در بودجه سال آینده 50 دلار در نظر گرفته‌ شده است

قیمت نفت در بودجه سال آینده 50 دلار در نظر گرفته‌ شده است

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قیمت نفت در بودجه سال 97 پنجاه دلار در نظر گرفته‌ شده و تلاش ما بر این است که این نرخ را برای نفت تحقق بخشیم.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با شرکت شل در سراسر ایران

به گزارش شانا، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، شامگاه سه‌شنبه (نهم آبان‌ماه) با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر، به روند جدید بودجه‌نویسی در دولت اشاره کرد و گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ پیش از ۱۵ آذرماه  به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

وی افزود: نرخ دلار هنوز در بودجه قطعی نشده است، قیمت نفت نیز در بودجه ۹۷ پنجاه دلار در نظر گرفته‌ شده و تلاش ما بر این است که این نرخ را برای نفت تحقق بخشیم.

نوبخت تصریح کرد: رشد اقتصادی ۶ تا ۷ درصدی در بودجه سال آینده پیش بینی شده است، همچنین در سه‌ ماه نخست امسال رشد اقتصادی ۷ درصدی بدون نفت را شاهد بودیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد: سال آینده نرخ تورم تک‌ رقمی و ۹ درصد پیش‌بینی‌شده است، انتخاب نظام بودجه‌ریزی به شرایط اقتصادی کشور باز می‌گردد، در بودجه‌نویسی سنتی بودجه‌ریزی بر مبنای صفر و غلتان بوده است، اما آخرین‌ مدلی که از نظر علمی در دنیا در بودجه‌ریزی انجام می‌شود بر اساس عملکرد دستگاه‌هاست.

وی در ادامه درباره اقدام‌های دولت در زمینه جبران عقب‌ماندگی‌های اقتصادی گفت: رشد اقتصادی از دو محل به دست می‌آید، تلاش بر این است که بر اساس جذب سرمایه‌، رشد اقتصادی ۵.۵ درصد را تحقق‌ بخشیم، برای افزایش بهره‌وری نیز باید ساختارهای اقتصادی داشته باشیم، بنابراین با تشویق به صرفه‌جویی نیز می‌توان در بهره‌وری موفق بود.این مطلب مفید بود ؟
1 2
1.73