مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

با مشاوره با کارشناسان ما قبل از خرید از اصالت کالا و انتخاب بهترین روانکار اطمینان حاصل کنید.
حمل و نصب رایگان

تحویل کالا در تمام ایران

تحویل سفارشات در کوتاه ترین زمان در هر نقطه از ایران.
ضمانت محصولات

ضمانت محصولات

کلیه کالاها با ضمانت سلامت و بازگشت پول در صورت وجود مشکل فنی در کالا به فروش می رسند.

واردات مستقیم

واردات انواع روغن و گریس صنعتی

واردات مستقیم انواع روغن و گریس صنعتی

آزمایش و بازرسی

آزمایش محصولات، کنترل و بازرسی

10000 متر فضای سرپوشیده جهت انبارداری مدرن

کیفیت و گارانتی

ضمانت بازگشت پول

ضمانت بازگشت پول در صورت عدم کیفیت محصول


اخبار نفت، گاز، روغن و روانکاری

مدیریت دانش یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های سازمانی به شمار می‌آید

مدیریت دانش یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های سازمانی به شمار می‌آید

به گزارش بخش خبری آروشا به نقل از خبرگزاری شانا، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: برگزاری همایش علمی کاربردی در سطح شرکت انتقال گاز، امکان مستندسازی و اشتراک دانش فردی و منطقه‌ای بین مناطق 10 گانه را فراهم خواهد کرد.
شرکت روغن صنعت آروشا فروش و پخش محصولات مرتبط با شرکت شل در سراسر ایران

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز، سعید توکلی، در نخستین همایش علمی- کاربردی این شرکت که از روز سه‌شنبه (نهم آبان‌ماه) و به مدت دو روز در منطقه ۲ عملیات انتقال گاز ایران «اصفهان» در حال برگزاری است، اظهار کرد: این رویداد علمی به سازمان کمک می‌کند تا از تجارب خود، شناخت و بینش حاصل کرده و از این دانش در حل مشکلات، آموزش پویا، برنامه‌ریزی راهبردی و تصمیم‌گیری بهره‌برداری کند.

وی با اشاره به این که مهم‌ترین دستاورد این همایش، مستندسازی و به اشتراک گذاری دانش کارکنان سازمان است، گفت: وقتی این دانش پردازش و در قالب زبان رسمی بیان شود، می‌توان به راحتی آن را بین افراد به اشتراک گذاشت.

توکلی افزود: دومین دستاورد مهم این همایش، ایجاد زمینه ارتباطی مناسب بین صنعت گاز کشور و مراکز علمی و تحقیقاتی و ایجاد شور و نشاط میان کارکنان سازمان برای مشارکت آن‌ها در یک رویداد علمی است.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران برگزاری همایش های علمی- کاربردی را به خودی خود، سبب ایجاد آثار مثبت فراوان بر صنعت دانست و گفت: فراهم کردن زمینه ارتباطی موثر بین صنعت و دانشگاه و رفع معضلات صنعت از طریق تحقیق و پژوهش از مهم‌ترین دستاوردهای چنین همایش‌هایی است.این مطلب مفید بود ؟
5 0
55